Usuwanie lakieru z części metalowych, ATOMO PROJEKT s.r.o.

Opis produktu:

Nasza spółka ATOMO PROJEKT s.r.o. zajmuje się profesjonalnym usuwaniem lakieru z części metalowych. Z ich powierzchni potrafimy usunąć jakiekolwiek powłoki organiczne. Oferujemy usuwanie lakieru z części metalowych oraz usuwanie powłok farbowanych, gumowanych, plastików łącznotkankowych, tłuszczu i innych nieczystości organicznych. Uzyskaj zniżkę 3% na pierwsze zamówienie – w trakcie zamówienia wystarczy podać hasło "ATOMO BENEFIT".

Pozostałe informacje:

Przeprowadzamy termiczne (piroliza) oraz chemiczne usuwanie lakierów z części metalowych. W trakcie pirolizy dochodzi działaniem ciepła i z minimalnym dostępem tlenu do przemiany powłoki farbowanej lub innej powłoki organicznej na popiół. Chemiczne usuwanie lakieru nadaje się bardziej do subtelniejszych części i produktów, u których nie jest polecana wysoka temperatura w trakcie opracowywania (cienkie blachy, metale nieżelazne).


Strona www.: atomo.cz

Wysłać wiadomośćWysłać wiadomość
Wysłać wiadomość:
ATOMO PROJEKT s.r.o.

Siedziba firmy:

ATOMO PROJEKT s.r.o.
Bořitov 326
Černá Hora
679 21

Czechy

Strona www.:

atomo.cz

Osoby kontaktowe:


spółka
Telefon:+420 516 412 635


Formularz kontaktowy >>

Zdjęcia

Usuwanie lakieru z części metalowych Usuwanie lakieru z części metalowych Usuwanie lakieru z części metalowych Usuwanie lakieru z części metalowych Usuwanie lakieru z części metalowych

Parametry

Nazwa produktu: Usuwanie lakieru z części metalowych
Miejsce pochodzenia: Republika Czeska
Wielkość produkcji: Według umowy Minimalna wielkość dostawy: Według umowy
Cena za sztukę: Według aktualnego cennika
Copyright © 2001-2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.